Koszulowy zawrót głowy

Koszule kojarzą się nam zazwyczaj jedynie z bycia nieodłącznym elementem męskiej garderoby. Nic bardziej mylnego, koszule damskie również istnieją i od lat zajmują ważne miejsce w kobiecej garderobie. Koszule damskie wcale nie muszą być nudne i jednolite. Nawet jeżeli nie możesz eksperymentować z ich wszelakimi kolorami w pracy, z powodu obowiązującego dress codu, możesz wybrać nieco ciekawsze i bardziej oryginalne modele w stonowanych barwach.

Jednak koszule damskie nie są jedynie przeznaczone dla kobiet pracujących w bankach, biurach, czy tych, zajmujących wysokie urzędy państwowe. Koszule damskie, to również te bardziej casualowe i sportowe w obecnie bardzo modną kratę, zarówno szeroką, jak i nieco węższą. Są one we wszelakich barwach, jednymi z najmodniejszych są jednak koszule damskie w czarno-czerwony, kraciasty wzór. Z powodzeniem można je ubrać na nieco mniej eleganckie wyjścia, na przykład kiedy wybieramy się na spacer z psem, na plac zabaw z dzieckiem, co tygodniowe zakupy do super marketu czy grill u znajomych. Koszule damskie bardzo dobrze będą wyglądały także te, nonszalancko przewiązane w pasie, połączone z jeansami, czy krótkimi, wakacyjnymi szortami. Koszula stanie się wówczas ciekawym dodatkiem do stylizacji.

Jeżeli w szafie mamy też te bardziej eleganckie koszule, a nie jesteśmy fankami łączenia ich ze spódnicami z wysokim stanem czy spodniami w kant, śmiało możemy ubrać je do jeansów i butów na płaskiej podeszwie. Przełamiemy wówczas utarte normy, których łamanie jest obecnie jednym z największych modowych trendów.

Dodaj komentarz