Bielizna męska – coraz więcej wzorów i kolorów

Bielizna męska jest oczywiście podstawą każdej męskiej szafy. Chyba nikt nie wyobraża sobie wyjścia bez niej z domu. Wiele portali oraz magazynów skupia się jedynie na bieliźnie damskiej, a przecież bielizna męska jest równie ważnym i ciekawym zagadnieniem. Jej dobór bowiem wcale nie jest taki oczywisty, jak mogło by się wszystkim zdawać. Oto kilka modeli, spośród których mężczyźni mogą swobodnie wybierać, by korzystać z najlepszego i najwygodniejszego dla siebie modelu.

Bielizna męska kojarzy nam się najczęściej z kultowymi i klasycznymi slipami, które jeszcze zaledwie dwie dekady temu były niemalże jedynym rodzajem dostępnym dla mężczyzn na rynku. Slipy charakteryzują się brakiem nogawek, a ich długość liczy się od pasa do uda. Pomimo nowości na sklepowych półkach, są one wciąż najpopularniejsze wśród szerokiego grona mężczyzn. Bielizna męska to także długie bokserki, które zapewniają mężczyznom luz i swobodę, a co za tym idzie komfort w noszeniu. Nie nadają się jednak do wszystkich stylizacji, szczególnie tych, wybieranych i zakładanych latem. Długie bokserki nie krępują ruchów, przez co są idealne na przykład do spania.

Bielizna męska zawiera również pewne eksperymenty. Do grona nieco bardziej kontrowersyjnych majtek należą męskie stringi. Początkowo wielu mężczyzn jest do nich sceptycznie nastawionych, jednak niektórzy już po pierwszym ich ubraniu decydują się na kupno kolejnych par. Bielizna męska tego typu bardzo dobrze sprawdza się podczas uprawiania wszelakich sportów, a wbrew pozorom według dużej części mężczyzn uważana jest za dużo wygodniejszą, niż slipki czy bokserki.

Dodaj komentarz